ArabicAzerbaijaniEnglishFrenchGermanTurkish

Fabrika

FABRİKALAR


Üretim yapan ve istihtam yaratan tüm fabrikalar, yaşam kalitemizin korunması, ulusal gelişmişlik ve uluslar arası çevre entegrasyonu simgeler. 

Günümüzde temiz su kaynakları yetersiz olduğu için yeni üretim sahalarına teknolojik arıtma sistemleri girmiştir. Gerek şebeke suyunun iyileştirme çalışmaları, gerekse kuyu(artezyen) suyu gibi kontrolsüz suyun iyileştirme çalışmaları günümüzün vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Atık su arıtma tesisleri, Gri su arıtma sistemleri, Kullanma suyu arıtma sistemleri ve İçme suyu arıtma sistemleri ve benzer ürünler "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU" için gerekli arıtma sistemleridir.    

Müteahhit firmalar  yaptıkları binalarda merkezi ısıtma sistemlerini,  su tesisat hatlarını,kalorifer peteklerini, duş kabinlerini, su armatürlerini, güneş enerji sistemlerini, araç yıkama, bahçe sulama sistemlerini "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU" ile sunarak taşınmaz  binalarının ekonomik kalitesini artırdıkları gibi taşınmaz sahiplerinin de özel yaşam alanları ile ilgili  rahatlığı maksimum seviyeye çıkarmışlardır.

Teknoloji, Ar-Ge ve inovasyonla iç içe yaşayan kimya sanayi, birçok endüstri kolunun tedarikçi konumunda, sermaye yoğun bir sektördür. Ülkelerin gelişmişlik göstergelerinden biri olarak kabul edilen bu sektör; tüketici malları (parfüm, kozmetik, sabun, deterjan), temel kimyasallar (petrokimyasallar, plastik, sentetik kauçuk, suni elyaf, endüstriyel gazlar, gübre), özel kimyasallar (boya, mürekkep, tarım ilaçları) ve ilaç gibi alt kategorileriyle geniş bir yelpaze oluşturuyor.

İnşaattan otomotive, savunmadan elektroniğe kadar bir çok sektörün üretimi demir-çelik sektörüne bağlıdır ve bu nedenle de stratejik özellikler taşımaktadır.

Matbaa sektörü için çalışmanın en önemli noktası boyanın kağıtla pürüzsüz buluşmasıdır. Boya kalitesinin bozulmaması, kağıt yüzeyine eşit dağılması, baskıda boyanın netliği  son kullanıcı için olmazsa olmazıdır. Bu buluşmanın vazgeçilmez etken maddelerinden biride  "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU"  kullanımıdır.

İnşaat Sektörü, Kozmetik Sektörü, Kimya ve Maden Sektörü, Demir Çelik Sektörü, Matbaa Teknolojileri Sektörü, Tekstil ve Deri Sektörü, Enerji Sektörü vb.