ArabicAzerbaijaniEnglishFrenchGermanTurkish

Gıda

Gıda Sektörü

           Gıda denilince aklımıza hijyen, kalite, istikrar ve en önemlisi sağlık gelmektedir.  Gıda denilince aklımıza vücudumuza isteyerek aldığımız lezzetli yemekler ve içecekler gelir. Gıdayı gıda yapan içinde kullanılan etkin malzemelerdir. Bu malzemelerin başında, sonunda her yerinde "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU" vardır.

           Gıdayı üreten fabrikalar "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU" kullanmak zorundadırlar. Fabrikalar Firmamızla işbirliği yaparak topluma sundukları gıda ürünlerinin sorunsuz, sürekli tüketilmesi ve makina parkurlarının korunması için ciddi çalışmalar yapmaktadırlar.

            Yetkili uzman kadrolarımızla ön filtrasyon, yumuşatma ve ileri filtrasyon sistemleri, reverse osmosis sistemlerin kurulumu ve takibi yapılmakta, anlaşmalı aboneliklerle aylık raporlamalar sunulmaktadır.        

            Firmamız ile Meyve su fabrikaları, Maden suyu şişeleme tesisleri, Yemek fabrikaları, Alkollü ve Alkolsüz İçecek fabrikaları, Bisküvi ve Çikolata fabrikaları, Konserve fabrikaları, Süt ve Süt ürünleri mandıra ve Fabrikaları, Balık yemi üretimi ve Balık işleyen  Fabrikalar, Beyaz ve kırmızı et işleyen Fabrikalar, Tarım ürünleri işleyen ve seracılık yapan işletmeler,  Tatlı ve Börek imalatı yapan Tesisler ve benzer diğer sektörler  "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU" için planlı ve sürekli  çalışmalar yapmaktadırlar.