ArabicAzerbaijaniEnglishFrenchGermanTurkish

Sağlık

Sağlık ve İlaç Sektörü

         Su deyince aklımıza sağlık, sağlık denince aklımıza yaşam gelir. Sağlık ve İlaç sektörünün olmazsa olmazı  "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU" 'dur.  

          Şehir hastaneleri, devlet hastaneleri, üniversite hastaneleri, özel hastaneler, konusunda uzman dal hastaneleri, tıp merkezleri, özel sağlık poliklinikleri ve benzer yerler "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU" konusunda hassas noktalardır.

          ariticionline.com ekibi olarak sağlık için üreten tüm müteşebbislerimize, Doktorlarımıza, Hemşirelerimize, Hasta bakıcılarımıza şükran ve minnetlerimizi sunarız

          Sağlık ürünlerin imalatı, Serum ve ilaç üretimi, Sağlık bantları üretimi, vücut  solüsyonları üretimi, diyaliz üniteleri ve benzer sağlık ürünleri    "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU"   ile üretilmektedir.

           Bina içi mekanik tesisatlarda ; sıcak su  kazan dairesinde, soğuk  su tesisat hatlarında, soğutmak için soğutma kulelerinde, klima santrallerinde, çamaşırhanelerinde, mutfaklarında  "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU" kullanılmalıdır.

          Yetkili uzman kadrolarımızla ön filtrasyon, yumuşatma ve ileri filtrasyon sistemleri, kuyu veya deniz suyu reverse osmosis sistemlerin kurulumu ve takibi yapılmakta, anlaşmalı aboneliklerle aylık raporlamalar sunulmaktadır.