ArabicAzerbaijaniEnglishFrenchGermanTurkish

Tarım

Tarım ve Hayvancılık Sektörü

          Tarım denince aklımıza toprakla buluşan her türlü yiyecek maddesi gelir."SAĞLIKLI VE KALİTELİ SUise bu ürünleri yetiştiren ve temizleyen ana hammaddesidir. küresel ısınma nedeni ile  dünyada ekilebilir alanların sulanması, bakımı ve tekrar üretim alanı olarak kullanılması büyük önem kazanmıştır. Hızlı  sanayileşme nedeni ile  "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU" azalmış, verimli tarım arazileri yeni arayışlara yönelmiştir.

          Aynı şekilde hayvancılık sektörü de hızlı sanayileşmenin sonucu daha dikkatli üretim ve yetiştirme alanları oluşturma çabası içine girmiştir. Birinci sırada  "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU"   için yoğun altyapı çalışmaları yapmışlardır.

          Organik tarım, sebze ve meyve tarlaları, her mevsim üretim yapan seralar, deniz ürünleri üretim ve işleme tesisleri, tavuk üretim çiftlikleri, küçük ve büyük baş hayvan çiftlikleri, tavuk ve et işleme tesisleri, konserve fabrikaları  ve bunlara  bağlı hizmet veren işleme tesisleri başlıca  "SAĞLIKLI VE KALİTELİ SU" kullanım sahalarıdır.

          Yetkili uzman kadrolarımızla ön filtrasyon, yumuşatma ve ileri filtrasyon sistemleri, kuyu veya deniz suyu reverse osmosis sistemlerin kurulumu ve takibi yapılmakta, anlaşmalı aboneliklerle aylık raporlamalar sunulmaktadır.